Czy warto przedłużać włosy?

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że przedłużane włosy są zarezerwowane tylko dla gwiazd czy osób, które często zmieniają swój wizerunek (aktorki). Z czasem coraz więcej kobiet dokonuje odważnych zmian w swoim wyglądzie. Jedną z nich jest przedłużanie włosów. Od zawsze długie włosy były atrybutem kobiecości.
Jakie są najważniejsze korzyści z przedłużania i zagęszczania włosów?
 

3 powody dlaczego warto przedłużać włosy

Duży wybór stylizacji fryzury


Krótkie włosy trudno ułożyć i wymodelować w ciekawy, spektakularny sposób. W przeciwieństwie do długich włosów, które same w sobie tworzą efekt “wow”! Jeżeli mamy już długie włosy możemy stworzyć dowolną fryzurę. Jeżeli jeszcze nie mamy lokówki, czym prędzej wybierzmy się do sklepu. Nie ma nic piękniejszego niż ładne loki na długich włosach! Jeśli wolisz mieć spięte włosy bo np. wymaga tego od Ciebie charakter pracy, wybierz ciekawe upięcia. Klasyczny kok czy zapleciony francuz będzie idealną opcją.

Włosy wyglądają zdrowiej a twarz wydaje się szczuplejsza

Krótkie włosy choć czasami, są bardziej praktyczne, z reguł nie wyglądają najlepiej. Często są cienkie i podatne na potargania. Objętość fryzury sprawia, że włosy szybko znikają pod czapką czy letnim kapeluszem. Oraz co docenią wszystkie kobiety – wyglądamy szczuplej. Długie pasma włosów sprawiają, że cała nasza sylwetka jest wyszczuplona. Zakrywamy okrągłe policzki czy duże ramiona.

Bez wychodzenia z domu

Jeżeli obawiasz się, że musisz brać wolne, jechać do fryzjera, czekać w kolejce.. – nie musisz! Gwarantuję usługi z dojazdem do mieszkania, domu, a Ty nie musisz tracić na to czasu. Już w kilka godzin zmienisz swój wizerunek!

Zapraszam Cię do zobaczenia galerii oraz cennika przedłużania włosów.

Skontaktuj się ze mną, a w kilka godzin będziesz mieć długie i gęste włosy!

Twoje miasto Andrychów jest w terenie do którego mogę przyjechać.
5/5 - (3 głosów)
Scroll to Top