Dla kogo przedłużanie włosów?

Włosy to w dzisiejszych czasach podstawowy element kobiecości - szczególnie te długie i gęste są obiektem pożądania wielu dziewczyn.

 Nic dziwnego - zdrowe włosy to bazowy element wyglądu, który może być naszą ogromną zaletą. Niestety nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej z natury posiadają gęste pasma i mimo stosowania różnych kosmetyków lub masek odżywczych stan ich włosów się nie poprawia. Zapewne każda osoba, która choć raz zapuszczała włosy naturalne, zdaje sobie sprawę jak bardzo męczący jest ten proces. Nawet kiedy włosy już odrastają to trzeba je co jakiś czas podcinać, aby wyglądały gładko, a końcówki nie były uszkodzone. Na szczęście jest metoda, która nie obciąża włosów naturalnych aby już w kilka godzin cieszyć się długimi i gęstymi włosami.

Usługa przedłużania i zagęszczania włosów realizowana przez profesjonalne fryzjerki cieszy się od długiego czasu sławą zwłaszcza w Krakowie. Podczas przedłużania włosów nie odczuwasz żadnego dyskomfortu, zabieg jest nieinwazyjny. Długie włosy zwiększą Twoją pewność siebie!

 

Skontaktuj się ze mną, a w kilka godzin będziesz mieć długie i gęste włosy!

Kraków znajduje się na terenie do którego mogę przyjechać.

Ile kosztuje przedłużanie naturalnych włosów?

Odpowiedź na te pytanie o przedłużane włosów jest zależne od wielu zależności: tempa wzrostu włosów, długości i objętości włosów, stanu, metoda przedłużania i zagęszczania włosów. Staramy się aby łącznie było praktycznie niewidoczny, używamy najwyższej jakości włosy. Wyższa cena często przekłada się na trwalszy efekt finalny i komfort noszenia. Ceny wykonania przez salon fryzjerski są z reguły większe niż identyczne usługi robione prywatnie. Przedłużanie i zagęszczanie włosów ( nawet na najwyższym poziomie, dowolnego rodzaju włosów i różnych metod) można bez problemu wykonać w wybranym miejscu - jest to nawet wygodniejsze rozwiązanie ponieważ nie musisz nawet wychodzić z pokoju. Prowadzę również skup włosów do przedłużania.


Sprawdź również różne gatunki do przedłużania włosów naturalnych.

 

WŁOSY DZIEWICZE POLSKIE ZAGĘSZCZENIE

30-35 cm900 - 1200 zł*
40-45 cm1100 - 1500 zł*
50-55 cm1200 - 2000 zł*

*podane ceny zależą od ilości gram

WŁOSY DZIEWICZE POLSKIE PRZEDŁUŻENIE + ZAGĘSZCZENIE

30-35 cm1200 - 1500 zł*
do 40 cm1400 - 1600 zł*
do 45 cm1500 - 1800 zł*
do 50 cm1800 - 3000 zł*
do 60 cmod 2500 zł*

PODCIĄGNIĘCIE/KOREKTA

Mikroringi / tulejki300 - 400 zł
Keratyna / ultradźwięki500 - 650 zł
Tulejki termokurczliwe400 - 600 zł
Ściągnięcie włosów200 - 250 zł
Założenie włosów klientki z końcówką / do przerobieniacena zależna od metody , ilości pasemek

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Anna Mazur z siedzibą w Pyskowicach, przy ulicy Michała Drzymały 1/2/7 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Zabieg przedłużania i zagęszczania włosów naturalnych może być zrealizowany przez salon fryzjerski w siedzibie lub z dojazdem do mieszkania Klientki np. jeżeli zamieszkuje w Krakowie. Ten zabieg jest całkowicie bezpieczny oraz zazwyczaj trwa kilka godzin. Wszystko zależy od naturalnych włosów Klientki. Metody wykonania dzielimy na te wykonywane na zimno (zaciskanie pasemek na włosach naturalnych) i na ciepło (łączenie pasm włosów za pomocą zgrzewarek). Bardzo istotny jest dobór odpowiedniej metody na podstawie oceny kondycji i charakterystyki włosów danej osoby. Stosujemy kilka metod na przedłużanie i zagęszczanie włosów

  :

  Mikroringi - Doczepianie włosów przy pomocy mikroringów nie spotkamy w salonach fryzjerskich, bo ta metoda wymaga ogromnych umiejętności fryzjerów. Technika na mikroringi to jedna z metody doczepiania włosów na zimno. Nie trzeba stosowania zgrzewarki, więc nie tworzy się niebezpieczeństwo uszkodzenia pasm przez ich przegrzanie. Umieszczania pasemek włosów dokonuje się za pomocą małych metalowych obrączek. Powinnaś również zgłębić technikę keratynowego przedłużania włosów. Wielkość, rodzaj i kolor mikroringów należy dobrać do rodzaju i struktury włosów klientki. Mikroringi zazwyczaj wykonane z aluminium, miedzi lub brązu. Mogą też być cienkie lub grube. Te cieńsze nazywamy tulejkami doczepianymi na zimno (jest też inna metoda na tulejki mocowane na ciepło). Kosmyki przedłużane są przy pomocą niewielkich obrączek wykonanych z miedzi, aluminium lub silikonu. Silikonowe kółeczka są jednak pewne i trwale trzymają się na głowie. Czas noszenia to około 3-4 miesiące.

  Przedłużanie włosów Kera vax - Podana metoda cieszy się sympatią stylistów i kobiet noszących przedłużane pasma ze względu na wysoką jakość i dyskretne połączenia własnych pasem z doczepianymi. Do zabiegu wykorzystuje się najlepszą obecną na rynku substancję naturalną – kerawax. Łączenie włosów przedłużanych z włosami naturalnymi na głowie odbywa się w wysokich temperaturach – ponad 200 stopni Celsjusza – z tego powodu zabieg powinnaś wykonać u fryzjera, który ma doświadczenie. Polecane jest przedłużanie włosów na kerawaxie przy wykorzystaniu ultradźwięków. Właściwości kerawax zapewnia pewny efekt, naturalne włosy nie wyczesują się z łączeń. Aby pozbyć się pasma przedłużane należy wykorzystać odpowiedni płyn rozpuszczający łączenia. Czas noszenia to około 3-4 miesiące

  Tulejki - Przedłużanie włosów metodą tulejkową to metoda której główne założenie opiera się na łączeniu kosmyków włosów naturalnych z pasemkami włosów przedłużanych przy użyciu małych tulejek wykonanych z miedzi. Tulejki są bardzo lekkie i niekłopotliwe w noszeniu. Założenie tulejek 1-2 h. Szczególnie polecane dla pasm delikatnych, rzadkich i wrażliwych. Przedłużanie włosów tulejki to zabieg, który mogę wykonać w Twoim domu gwarantując spektakularny efekt. Czas trwałości: ok. 3-4 miesiące.

  Keratyna - Jedna z najlepszych metod to przedłużanie za pomocą keratynowych zgrzewów. Nazywana też przedłużaniem włosów na ciepło, wykorzystując wysoką temperaturę. W tym przypadku doczepiane włosy mocuje się keratyną, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ jest to naturalny budulec naszych pasm. Pasma włosów do przedłużania zakończone są specjalną łuską keratynową i doczepiane za pomocą zgrzewarki. Czas noszenia: 3-4 miesiące.

  Tulejki termokurczliwe - przy pomocy zgrzewki tulejka skurcza się i zmienia swój kształt zaciska łączą z pasemkami włosów naszych naturalnych. Metoda jest tworzona z użyciem wysokiej temperatury. Czas trwałości 2-3 miesiące.

  Nowość -
  Przedłużanie włosów ultradźwięki - Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową

  Pragniesz bezinwazyjnie i w krótkim czasie przedłużyć włosy naturalne i zagęścić? Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową to najlepsza opcja. O korzyściach za chwilę, ale najważniejszą z nich jest natychmiastowe poprawienie wyglądu włosów, zwiększenie ich objętości, a także zyskają zdrowszy wygląd. To udowodnione - krótkie, kruche i delikatne włosy nie wyglądają za dobrze.

  Przedłużanie włosów ultradźwięki polega na łączeniu naszych kosmyków z doczepianymi pasemkami za pomocą profesjonalnego urządzenia, które swoim wyglądem przypomina trochę prostownicę. Zamiast ciepła, wydziela ono fale akustyczne o wysokich częstotliwościach, dzięki temu nie uszkadza kosmyków i nie wywiera żadnego wpływu na skórę głowy. Przedłużanie włosów ultradźwiękami to idealna metoda dla kobiet o kruchych i cienkich włosach, ponieważ nie używamy się przy niej wysokiej temperatury. To sprawdzony sposób także dla kobiet, których pasemka zostały uszkodzone przez rozjaśnianie czy częste używanie wyższej temperatury przy stylizacji włosów. Przedłużanie włosów ultradźwiękami poleca się również kobietom które mają alergie na metal, który wykorzystuje się w znanej metodzie na mikroringi. Pasma wyglądają jak własne, ponieważ miejsca łączenia włosów z doczepami są płaskie, a dzięki temu praktycznie niewidoczne. Dodatkowe zalety tej metody to także jej trwałość (doczepiane kosmyki można nosić nawet do 6 miesięcy) oraz plastyczność łączeń, która umożliwia tworzenie różnego rodzaju stylizacji. Przy tak dużej ilości zalet przedłużania włosów ultradźwiękami występuje niewiele wad. Minusy (zależą od ilości naturalnych kosmyków) to jedynie dłuższy czas usuwania włosów doczepianych, jak również odświeżenia fryzury. Zapewniamy najwyższej jakości włosy!

   

  Pielęgnacja zagęszczonych i przedłużonych włosów 

  Wiele osób decydując się na włosów przedłużanie obawia się pielęgnacji. Jednak pielęgnacja włosów nie przewiduje dużo więcej wysiłku niż włosów naturalnych. Długie włosy - trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach, których wykonywanie wpłynie na dobry stan przedłużanych włosów. Odradzam płukania włosów w gorącej wodzie, zapobiega to otwarciu się łuski włosa, a skóra głowy nie zacznie się przesuszać. Do czesania włosów używaj szczotki z naturalnych włosów, a wyczesywanie rozpocznij od końcówek kierując się do góry. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w proste środki myjące, a wszelkiego rodzaju maski i odżywki nakładaj kilka centymetrów od skóry głowy. Do spania włosy zwiąż w luźny warkocz lub kitke, aby zapobiec plątania się włosów. Stosując się do powyższych zasad długo utrzymamy cudowny efekt.

  Czy istnieją przeciwwskazania do przedłużania lub na zagęszczanie włosów?

  Pracuję w swoim fachu już wiele lat, przedłużamy włosy różnymi metodami. Każda metoda przeznaczona jest do innego typu włosów. Główną przeszkodą do zrealizowania tego zabiegu jest nadmierne wypadanie i braku włosów na czubku głowy (np. po chemii) oraz różne choroby skóry głowy. Występują przeciwwskazania do wybranych metod czy uzupełniania włosów, które wynikają z posiadania uczulenia np. na niektóre pierwiastki. Jeżeli często farbujesz włosy mocną farbą to metoda keratynowa nie jest dla Ciebie zalecana. Za krótkie włosy (ok. 7-8 cm) również są przeciwwskazaniem na przedłużenie lub zagęszczenie.

  Długie i mocne włosy są z reguły powodem pewności siebie dla wielu dziewczyn, a właściwie wykonany zabieg przedłużania włosów sprawi, że doczepione pasma włosów wyglądają jak nasze naturalne. Przedłużanie i zagęszczanie włosów (uzupełnianie włosów) to często wybierana usługa. Dlaczego? Mamy więcej możliwości modelowanie włosów, dbamy o skórę głowy. Zmiana długości włosów i zagęszczania włosów zmienia nasz wygląd. Jest wiele metod przedłużania włosów tak, aby nie obciążać pasemek, a moment łączenia jest praktycznie niewidoczny. Zwiększa to naszą pewność siebie i samoocenę - z tego powodu nie powinnaś zbyt długo odwlekać się z decyzją czy warto wykonać przedłużanie i zagęszczanie włosów Kraków.
  Z pewnością po pewnym czasie będziesz żałować.. że tak późno się zdecydowałaś na przedłużanie i zagęszczanie włosów bo nowe włosy wyglądają bardzo naturalnie! :)
  Oferuję usługi z dojazdem - nie musisz nawet opuszczać swojego pokoju, a w kilka chwil będziesz mieć swoje wymarzone, długie włosy. Zapewniam najwyższej jakości włosy dziewicze.
   
   
  Nie jesteś z Krakowa? Wykonuje przedłużanie i zagęszczania włosów również w tych miastach:
  5/5 - (11 głosów)