Dla kogo przedłużanie włosów?

Włosy to w dzisiejszych czasach nieodłączny atrybut kobiecości — zwłaszcza te długie i gęste są obiektem pożądania bardzo wielu dziewczyn.

Nic dziwnego — lśniące naturalne włosy to fundamentalny element wyglądu, który może być naszą ważną zaletą. Niestety nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej z natury mają gęste pasma i pomimo stosowania różnych kosmetyków lub odżywek stan ich włosów się nie poprawia. Prawie każda osoba, która chociaż raz zapuszczała naturalne włosy, zdaje sobie sprawę, jak bardzo długi jest ten proces. Nawet kiedy włosy naturalne już odrastają, to trzeba je co jakiś czas skracać, aby wyglądały lśniąco, a końcówki nie były rozdwojone. Na szczęście jest metoda, aby już w kilka godzin cieszyć się długimi i pięknymi włosami.

Usługa przedłużania i zagęszczania włosów realizowana przez doświadczone fryzjerki cieszy się od wielu lat popularnością szczególnie w Katowicach. Podczas przedłużania włosów nie odczuwasz żadnego dyskomfortu, zabieg jest nieinwazyjny. Piękne  włosy zwiększą Twoją pewność siebie!

 

Skontaktuj się ze mną, a w kilka godzin będziesz mieć długie i gęste włosy!

Twoje miasto Katowice znajduje się w terenie do którego mogę przyjechać.

 

Ile kosztuje przedłużanie naturalnych włosów?

Odpowiedź na te pytanie jest zależna od kilku zależności: grubości włosów, gęstości, metody na przedłużanie i zagęszczania włosów. Wyższa cena często przekłada się na trwalszy efekt finalny. Koszt wykonania przez salon fryzjerski są dużo większe niż identyczne usługi wykonane prywatnie. Przedłużanie i zagęszczanie włosów (nawet na najwyższym poziomie) można bez problemu wykonać w wybranym miejscu — jest to nawet lepsze rozwiązanie, ponieważ nie musisz nawet wychodzić z pokoju.

 

WŁOSY DZIEWICZE POLSKIE ZAGĘSZCZENIE

30-35 cm900 - 1200 zł*
40-45 cm1100 - 1500 zł*
50-55 cm1200 - 2000 zł*
*podane ceny zależą od ilości gram

WŁOSY DZIEWICZE POLSKIE PRZEDŁUŻENIE + ZAGĘSZCZENIE

30-35 cm1200 - 1500 zł*
do 40 cm1400 - 1600 zł*
do 45 cm1500 - 1800 zł*
do 50 cm1800 - 3000 zł*
do 60 cmod 2500 zł*

PODCIĄGNIĘCIE/KOREKTA

Mikroringi / tulejki300 - 400 zł
Keratyna / ultradźwięki500 - 650 zł
Tulejki termokurczliwe400 - 600 zł
Ściągnięcie włosów200 - 250 zł

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Anna Mazur z siedzibą w Pyskowicach, przy ulicy Michała Drzymały 1/2/7 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Metody zagęszczania i przedłużania włosów w Katowicach

   

  Zabieg przedłużania i zagęszczania włosów naturalnych może być zrealizowany przez salon fryzjerski na miejscu lub z dojazdem do mieszkania Klientki np. jeżeli zamieszkuje w Katowicach. Podany zabieg jest w 100% nieinwazyjny oraz często trwa kilka godzin. Wszystko zależy od naturalnych włosów Klientki. Metody realizacji rozdzielamy na te robione na zimno (zaciskanie pasemek na włosach naturalnych) i na ciepło (łączenie pasm włosów za pomocą zgrzewarek). Bardzo ważny jest dobór odpowiedniej metody na podstawie oceny kondycji i rodzaju włosów wybranej osoby. 

   

  Wyróżniamy kilka metod na przedłużanie i zagęszczanie włosów:


  Mikroringi - metoda na zimno - bez użycia wysokiej temperatury. Używamy przy niej cążek do zaciskania miedzianych, aluminiowych lub brązowych „obrączek" ( występujących z gwintem lub silikonem), są dostępne w kilku kolorach oraz wielkościach. Przy wyborze tej metody trzeba mieć pewność, że zawarty w nich metal nie będzie nas uczulał. Czas noszenia to około 3-4 miesiące.

  Przedłużanie włosów Kera vax - Podana metoda cieszy się sympatią stylistów i dziewczyn noszących przedłużane kosmyki z racji na wysoką jakość i dyskretne połączenia własnych pasem z doczepianymi. Do zabiegu wykorzystuje się najsilniejszą obecną na rynku substancję naturalną – kerawax. W trakcie łączenia włosów na głowie odbywa się w wysokich temperaturach – ponad 200 stopni Celsjusza – właśnie dlatego zabieg musisz wykonać u stylisty, który ma doświadczenie. Polecane jest przedłużanie pasm na kerawaxie przy wykorzystaniu ultradźwięków. Struktura kerawax gwarantuje trwały efekt, pasma nie wyczesują się z łączeń. Aby pozbyć się kosmyków przedłużanych, należy wykorzystać specjalny płyn rozpuszczający łączenia. Czas noszenia to około 3-4 miesiące

  Tulejki - Przedłużanie metodą tulejkową to metoda, której główne założenie opiera się na łączeniu pasemek włosów naturalnych z pasemkami włosów przedłużanych przy użyciu niewielkich tulejek stworzonych z miedzi. Tulejki są bardzo lekkie i niekłopotliwe w noszeniu. Założenie tulejek 1-2 h. Zwłaszcza zalecane dla włosów delikatnych, cienkich i wrażliwych. Tulejki to zabieg, który mogę wykonać w Twoim domu, zapewniając spektakularny efekt. Czas trwałości: ok. 3-4 miesiące.

  Keratyna - Metoda keratynowa to jedna z popularniejszych metod to przedłużanie za pomocą keratynowych zgrzewów. Popularnie zwana też przedłużaniem włosów na ciepło. W podanym przypadku sztuczne włosy mocuje się keratyną, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, z tego względu, że jest to naturalny budulec naszych włosów. Czas noszenia: 3-4 miesiące.

  Tulejki termokurczliwe - przy pomocy zgrzewki tulejka kurczy się i zmienia swój kształt, a zaciski łączą się z pasemkami włosów naturalnych. Metoda jest wykonywana z użyciem bardzo wysokiej temperatury. Czas trwałości 2-3 miesiące.

     Nowość -
  Przedłużanie włosów ultradźwięki - Przedłużanie włosów metodą ultradźwiękową

  Jeśli chcesz bezinwazyjnie i w szybkim tempie przedłużyć, czy zagęścić włosy naturalne to ten sposób jest właśnie dla Ciebie. O korzyściach za chwilę, ale niewątpliwie jedną z nich jest natychmiastowe poprawienie wyglądu włosów, dodanie im objętości, a także zyskają nowy wygląd. Każdy wie, że krótkie, słabe i delikatne włosy niepotrzebnie dodają nam lat. Przedłużanie włosów ultradźwięki polega na połączeniu naturalnych kosmyków z doczepianymi pasemkami przy pomocy specjalnego urządzenia, które swoim wyglądem przypomina trochę prostownicę. Zamiast wysokiej temperatury, wydziela ono fale akustyczne o wysokich częstotliwościach, dzięki temu nie uszkadza włosów i nie wywiera żadnego wpływu na skórę głowy. Metoda ultradźwiękowa włosów jest ciekawą alternatywą do naturalnego zapuszczania włosów — to właściwa metoda dla kobiet o kruchych i cienkich włosach, ponieważ nie używamy się przy niej wyższej temperatury. To idealny sposób także dla dziewczyn, których kosmyki zostały zniszczone przez długotrwałe rozjaśnianie czy częste używanie wysokiej temperatury przy stylizacji włosów. Przedłużanie ultradźwiękami poleca się również kobietom uczulonym na metal, który stosuje się w typowej metodzie na mikroringi. Pasma wyglądają bardzo naturalnie, ponieważ miejsca połączenia kosmyków z doczepami są płaskie, a przez to praktycznie niezauważalne. Pozostałe korzyści tej metody to także jej trwałość (doczepiane pasma można nosić nawet do 6 miesięcy) oraz elastyczność łączeń, która pozwala na tworzenie różnego rodzaju stylizacji. Przy tak dużej ilości plusów przedłużania włosów ultradźwiękami występuje bardzo mało wad. Wady (zależą od ilości naturalnych kosmyków) to jedynie czas ściągania włosów doczepianych i odświeżenia włosów.

  Pytania i odpowiedzi:

  1Jak długie włosy można przedłużyć?
  Zabiegi przedłużania wykonujemy już na włosach o długości około 9-10 cm. Czasami podejmujemy się przedłużenia krótszych włosów, ale to zależy od obecnego stanu Twoich włosów. Umówmy się na konsultację.
  2Czy mogę przedłużyć włosy, mimo że naturalne są bardzo zniszczone?
  Na to pytanie nie ma jasnej odpowiedzi — to kwestia bardzo indywidualna. Skontaktuj się ze mną, a umówimy się na poradę, podczas której ocenię stan Twoich włosów i ustalimy najlepsze wyjście. Czasami włosy potrzebują jedynie odpowiedniej pielęgnacji i zmiany nawyków — na przykład zmiana sposobu mycia głowy czy też spinania włosów na noc.
  3Dlaczego to u mnie warto wykonać zabieg przedłużania włosów?
  Przedłużanie włosów to moja prawdziwa pasja, którą zajmuję się już od 2008 roku. Na swoim koncie mam liczne certyfikaty z ukończonych kursów oraz szkoleń. Moją wiedzę oraz doświadczenie wykorzystuję w codziennej pracy.
  4Ile trwa założenie włosów?
  Przygotuj się na kilkugodzinny zabieg. Im więcej włosów do doczepienia, tym więcej czasu zajmie cały proces.
  5Czy przedłużone włosy mogę dowolnie upinać?
  Tak, bez obaw! Przedłużone pasma nie są widoczne. Możesz je stylizować i upinać tak, jak Ci się podoba — nawet w wysokie koki czy kucyki.
  6Kim są moje Klientki?
  Włosy przedłużają z reguły osoby, które mają naturalnie cienkie włosy, a chcą cieszyć się gęstymi i długimi pasmami. Zgłaszają się do nas także kobiety, które nie chcą już czekać, aż włosy urosną do wymarzonej długości i chcą przyspieszyć ten proces sztucznymi włosami.

  Pielęgnacja zagęszczonych i przedłużonych włosów

  Wiele osób decydując się na włosy przedłużane, obawia się pielęgnacji. Jednak pielęgnacja doczepianych włosów nie wymaga dużo więcej wysiłku niż włosów naturalnych. Długie włosy — nie można zapomnieć o kilkunastu bazowych regułach, których respektowanie wpłynie na odpowiedni stan przedłużanych włosów. Odradzam płukania włosów w ciepłej wodzie, zapobiega to otwarciu się łuski włosa, a skóra głowy nie zacznie się wysuszać. Do wyczesywania włosów używaj grzebienia z naturalnym włosiem, a rozczesywanie zacznij od końcówek, kierując się do góry. Nie zapomnij kupić proste szampony, a różnego rodzaju maski i odżywki nakładaj kilka centymetrów od skóry głowy. Gdy chcesz zasnąć, włosy zwiąż w bardzo luźny warkocz lub kucyk, żeby zapobiec plątania się włosów. Stosując się do zasad, długo utrzymamy cudowny efekt.

  Czy istnieją przeciwwskazania do przedłużania lub na zagęszczanie włosów?

  Główną przeszkodą do zrealizowania tego zabiegu jest nadmierne wypadanie włosów (np. po chemii) oraz różne choroby skóry głowy. Istnieją przeciwwskazania do wybranych metod, które wynikają z posiadania uczulenia np. na metale. Jeżeli często zmieniasz kolor włosów mocną farbą, to metoda keratynowa nie jest dla Ciebie odpowiednia. Za krótkie włosy (ok. 7-8 cm) również są przeciwwskazaniem na przedłużenie lub zagęszczenie.

  Długie i mocne włosy są najczęściej podstawą do dumy dla wielu kobiet, a profesjonalnie wykonany zabieg przedłużania włosów sprawi, że doczepione pasma włosów wyglądają jak nasze naturalne. Przedłużanie włosów to często wybierana usługa. Dlaczego? Jest wiele metod przedłużania włosów tak, aby nie obciążać pasemek. Zwiększa to naszą pewność siebie i samoocenę — dlatego nie możesz za długo odwlekać się z decyzją czy warto wykonać przedłużanie i zagęszczanie włosów.


  Z pewnością po pewnym czasie będziesz żałować.. że tak późno się zdecydowałaś na przedłużanie i zagęszczanie włosów bo nowe włosy wyglądają bardzo naturalnie! :)
  Mam w ofercie przedłużanie z dojazdem — nie musisz nawet wychodzić z pokoju, a w kilka godzin będziesz mieć swoje wymarzone włosy. Serdecznie zapraszamy!

   
   

  Nie jesteś z Katowic? Wykonuje przedłużanie i zagęszczania włosów również w tych miastach:

  5/5 - (4 głosów)