Anna Mazur

Przedłużanie Włosów Bielsko-Biała

przedłużanie włosów z dojazdem

Przedłużanie włosów

Jako jedyna w branży daję gwarancję na zakupione włosy. Zapewniam pełne wsparcie i doradztwo w zakresie odpowiedniej pielęgnacji.

JAKO JEDYNA – GWARANCJA PIĘKNA I JAKOŚCI NA KAŻDY DZIEŃ!

Odsłoń niepowtarzalne doświadczenie przedłużania włosów z gwarancją trwałości i jakości w codziennym życiu. Jako jedyna w branży, świadczę wyjątkową gwarancję na włosy przez cały okres ich noszenia, zapewniając Ci nie tylko piękno, ale i bezpieczeństwo Twojej fryzury.

Bazuję tylko na włosach dziewiczych, które są symbolem najwyższej jakości i trwałości. Zniszczenie tych włosów jest możliwe jedynie wykonując nieodpowiednią pielęgnację lub użyciu mocnych środków chemicznych, z tego powodu zapewniam pełne wsparcie i doradztwo w tematyce odpowiedniej pielęgnacji. Moje usługi są nie tylko wyrazem pracy, ale i skłonności do kreowania idealnych, naturalnych fryzur, które wyeksponują Twój indywidualny styl i urodę.

Uwierz profesjonalistce, która zadba o każdy drobiazg – od dopasowania najlepszych włosów, przez staranne dopasowanie, aż po niezawodne metody przedłużania. Twoje zadowolenie i przekonanie do piękna każdego dnia – to moja obietnica. Sprawdź, jak piękne i trwałe mogą być Twoje włosy z moją gwarancją!

przedłużanie i zagęszczanie włosów Bielsko-Biała

Dla kogo przedłużanie włosów?

Nic dziwnego — zdrowe włosy to główny element wyglądu, który może być naszą kluczową zaletą. Niestety nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej od dziecka posiadają gęste pasma i pomimo stosowania z pozoru skutecznych kosmetyków lub masek stan ich włosów się nie poprawia. Zapewne każda osoba, która choć raz zapuszczała włosy, zdaje sobie sprawę, jak bardzo męczący jest ten proces. Nawet kiedy włosy już odrastają, to trzeba je stale skracać, aby wyglądały zdrowo, a końcówki nie były rozdwojone. Na szczęście jest metoda, aby już w kilka godzin cieszyć się długimi i pięknymi włosami.

Usługa przedłużania i zagęszczania włosów wykonywana przez doświadczone fryzjerki cieszy się od wielu lat popularnością szczególnie w Bielsku-Białej. Podczas przedłużania włosów nie odczuwasz żadnego dyskomfortu, zabieg jest nieinwazyjny i bezpieczny nawet dla włosów cienkich. Długie włosy zwiększą Twoją pewność siebie!

Skontaktuj się ze mną, a w kilka godzin będziesz mieć długie i gęste włosy!

Bielsko-Biała znajduje się w terenie do którego mogę przyjechać.

Ile kosztuje przedłużanie naturalnych włosów?

Wyjaśnienie na te pytanie o przedłużanie włosów jest zależne od wielu elementów: długości włosów, stanu, metody na przedłużanie i zagęszczania włosów. Wyższa cena z reguły przekłada się na trwalszy efekt. Koszt wykonania przez salon fryzjerski są z reguły większe niż te same usługi robione w domu. Przedłużanie i zagęszczanie włosów (nawet na najwyższym poziomie) można bez problemu wykonać w mieszkaniu — jest to nawet wygodniejsze rozwiązanie, ponieważ nie musisz nawet wychodzić z domu.

przedłużanie i zagęszczanie włosów Bielsko-Biała

WŁOSY DZIEWICZE POLSKIE PRZEDŁUŻENIE + ZAGĘSZCZENIE

 

30-35 cm1300 – 1500 zł*
do 40 cm1500 – 1700 zł*
do 45 cm1600 – 2000 zł*
do 50 cm2000 – 3000 zł*
do 60 cmod 2800 zł*

WŁOSY DZIEWICZE POLSKIE ZAGĘSZCZENIE

30-35 cm900 – 1200 zł*
40-45 cm1100 – 1500 zł*
50-55 cm1200 – 2000 zł*

*podane ceny zależą od ilości gram

PODCIĄGNIĘCIE/KOREKTA WŁOSÓW

Mikroringi / tulejki300 – 400 zł
Keratyna / ultradźwięki500 – 650 zł
Tulejki termokurczliwe400 – 600 zł
Ściągnięcie włosów200 – 250 zł
Założenie włosów klientki z końcówką / do przerobieniacena zależna od metody , ilości pasemek

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Anna Mazur z siedzibą w Pyskowicach, przy ulicy Michała Drzymały 1/2/7 w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Metody zagęszczania i przedłużania włosów w Bielsku-Białej.

Zabieg przedłużania i zagęszczania włosów naturalnych może być zrealizowany przez salon fryzjerski na miejscu lub z dojazdem do mieszkania Klientki np. jeżeli zamieszkuje w Bielsku-Białej. Opisany zabieg jest całkowicie nieinwazyjny oraz zazwyczaj trwa kilka godzin. Wszystko zależy od naturalnych włosów Klientki. Strukturę oraz kolor włosów dopasowujemy indywidualnie tak, aby osiągnąć maksymalnie naturalny efekt.

Metody wykonania dzielimy na te robione na zimno (zaciskanie pasemek na włosach naturalnych) i na ciepło (łączenie pasm włosów za pomocą zgrzewarek). Wyjątkowo istotny jest wybór właściwej metody na podstawie oceny kondycji i rodzaju włosów danej osoby. Sprawdź, na czym polegają i jak wyglądają zabiegi przedłużania włosów.

Wyróżniamy kilka metod na przedłużanie włosów:

MIKRORINGI – metoda na zimno – bez użycia wysokiej temperatury. Używamy przy niej cążek do zaciskania miedzianych, aluminiowych lub brązowych “obrączek” ( występujących z gwintem lub silikonem), są dostępne w kilku kolorach oraz wielkościach. Przy wyborze tej metody trzeba mieć pewność, że zawarty w nich metal nie będzie nas uczulał. Włosy przedłużone tą metodą wyglądają pięknie przez około 3-4 miesiące. Zabieg ten jest bezinwazyjny i w 100% bezpieczny dla włosów cienkich.

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW KERAWAX – Jest to metoda ciesząca się sympatią stylistów i dziewczyn noszących przedłużane pasma z racji na bezpieczeństwo i dyskrecję łączeń. Do zabiegu wykorzystuje się najsilniejszą dostępną na rynku substancję naturalną – kerawax. W trakcie łączenia pasm na skórze włosów odbywa się w wysokich temperaturach – ponad 200 stopni Celsjusza – z tego powodu przedłużanie powinnaś wykonać u fryzjerki, który przeszedł szkolenie tą metodą. Zalecane jest przedłużanie kosmyków na kerawaxie przy wykorzystaniu ultradźwięków. Struktura kerawax gwarantuje długotrwały rezultat, pasma nie wyczesują się z łączeń. Aby ściągnąć kosmyki przedłużane, należy wykorzystać specjalny płyn rozpuszczający łączenia. Czas noszenia to około 3-4 miesiące

TULEJKI – Przedłużanie włosów metodą tulejkową to metoda, która polega na połączeniu pasemek naturalnych z pasemkami włosów sztucznych przy użyciu niewielkich tulejek stworzonych z miedzi. Tulejki są nadzwyczaj lekkie i wygodne w noszeniu. Założenie tulejek 1-2 godzin. Zwłaszcza zalecane dla włosów kruchych, cienkich i wrażliwych. Przedłużanie włosów tulejki to zabieg, który wykonam w Twoim domu, zapewniając spektakularny efekt. Czas trwałości: ok. 3-4 miesiące.

KERATYNA – Jedna z najlepszych metod to przedłużanie za pomocą keratynowych zgrzewów. Nazywana też doczepianiem włosów na ciepło. W tym przypadku sztuczne włosy mocuje się za pomocą keratyny, co wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem, z tego względu, że jest to naturalny budulec naszych pasm. Czas noszenia: 3-4 miesiące.

TULEJKI TERMOKURCZLIWE – za pomocą zgrzewki tulejka skurcza się i zmienia swój kształt, zaciska się, łącząc z pasemkami włosów naszych naturalnych. Metoda jest wykonywana z użyciem ciepła. Czas trwałości 2-3 miesiące.

NOWOŚĆ –
PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW ULTRADŹWIĘKI – PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW METODĄ ULTRADŹWIĘKOWĄ

Jeśli chcesz bezinwazyjnie i w szybkim tempie przedłużyć, czy zagęścić naturalne włosy to ten sposób jest właśnie dla Ciebie. O zaletach tej metody za chwilę, ale najważniejszą z nich jest natychmiastowe poprawienie wyglądu włosów, zwiększenie ich objętości, a także zyskają nowy wygląd. Każdy wie, że krótkie, kruche i delikatne włosy niepotrzebnie dodają nam lat. Przedłużanie włosów ultradźwięki polega na łączeniu naturalnych kosmyków z doczepianymi pasemkami przy pomocy profesjonalnego sprzętu, które przypomina trochę prostownicę. Tworzy ono fale akustyczne o wysokich częstotliwościach, dzięki czemu nie niszczy kosmyków i nie ma żadnego wpływu na skórę głowy. Przedłużanie włosów ultradźwiękami to idealna metoda dla kobiet o osłabionych i cienkich włosach, ponieważ nie stosuje się przy niej wyższej temperatury. To fajny sposób również dla kobiet, których kosmyki zostały zniszczone przez długotrwałe rozjaśnianie czy częste używanie wyższej temperatury przy stylizacji włosów. Przedłużanie włosów ultradźwiękami jest zalecane dla kobiet uczulonym na metal, który stosuje się w popularnej metodzie na mikroringi. Kosmyki wyglądają jak własne, ponieważ miejsca połączenia włosów z doczepami są płaskie, a dzięki temu prawie niezauważalne. Dodatkowe korzyści tego sposobu to także jej wytrzymałość (sztuczne włosy można nosić nawet do 6 miesięcy) oraz plastyczność łączeń, która pozwala na tworzenie różnego rodzaju stylizacji. Przy takiej ilości plusów przedłużania włosów ultradźwiękami występuje bardzo mało wad. Minusy (zależą od ilości naturalnych kosmyków) to tylko czas ściągania pasemek, jak również odświeżenia włosów.

Metamorfoza na wyciągnięcie ręki

Pielęgnacja zagęszczonych i przedłużonych włosów

Wiele osób decydując się na włosów przedłużanie, obawia się pielęgnacji. Jednak pielęgnacja włosów nie wymaga dużo więcej uwagi niż tych naturalnych. Długie włosy — trzeba pamiętać o kilku bazowych regułach, których respektowanie wpłynie na dobry stan przedłużanych włosów. Unikaj płukania włosów w gorącej wodzie, zapobiega to otwarciu się łuski włosa, a skóra głowy nie zacznie się przesuszać. Do czesania włosów używaj szczotki z włosów, a rozczesywanie rozpocznij od końcówek, kierując się do góry. Warto zakupić proste środki myjące, a wszelkiego rodzaju maski i odżywki nakładaj kilka cm od skóry głowy. Do spania włosy zwiąż w bardzo luźny warkocz lub kitke, aby zapobiec plątania się włosów. Stosując się do zasad, na długo utrzymamy cudowny efekt. Włosy przedłużane można w każdej chwili zdjąć.

Czy istnieją przeciwwskazania do przedłużania lub na zagęszczanie włosów?

Podstawową przeszkodą do zrealizowania tego zabiegu jest duże wypadanie włosów (np. po chorobie) oraz niektóre choroby skóry głowy. Istnieją przeciwwskazania do konkretnych metod, które wynikają z posiadania uczulenia np. na niektóre pierwiastki. W przypadku, gdy często farbujesz włosy silną farbą, to metoda keratynowa nie jest dla Ciebie odpowiednia. Bardzo krótkie włosy (ok. 7-8 cm) również są przeciwwskazaniem na przedłużenie lub zagęszczenie.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Włosy przedłużamy już od około 9-10 cm, ale wszystko zależy od aktualnego stanu włosów.

To wszystko zależy od kwestii indywidualnych. Umówmy się na bezpłatną konsultację, a ocenię stan Twoich włosów i dopasujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie tak, byś mogła spełnić swoje marzenie o pięknych, długich i gęstych włosach! Podczas wykonywania zabiegu dbamy o najlepszy efekt, ale i wspaniałą atmosferę. To czas dla Ciebie.

Przedłużaniem włosów zajmuję się już od 2008 roku. Moje doświadczenie mogę potwierdzić licznymi certyfikatami z ukończonych szkoleń pod kątem merytorycznym i praktycznym.

Zazwyczaj jest to zabieg, który trwa kilka 1,5-2h, ale jest to kwestia bardzo indywidualna. Im więcej włosów do doczepienia, tym więcej czasu zajmie cały proces. Czas trwania jest także uzależniony od wybranej metody przedłużania.

Wiele Klientek zgłasza na początku swoje obawy, jednak później stwierdzają, że były zupełnie nie na miejscu, bo są zachwycone naturalnym efektem. Moje doświadczenie oraz odpowiednie dobranie metod przedłużania sprawia, że sztuczne pasma są nie do odróżnienia. Przedłużone włosy możesz dowolnie stylizować i upinać, nawet w wysokie kucyki czy koki.

Na zabieg przedłużania zazwyczaj decydują się kobiety, które naturalnie mają cienkie włosy, a od zawsze marzyły o gęstych i długich włosach. Nasze Klientki to także osoby, które nie potrafią zapuścić tak długich włosów lub zwyczajnie nie chcą tyle czekać.

Przedłużanie włosów Anna Mazur

Długie i mocne włosy są najczęściej powodem pewności siebie dla wielu kobiet, a profesjonalnie wykonany zabieg przedłużania włosów spowoduje, że doczepione pasma włosów wyglądają jak własne. Przedłużanie włosów to często wybierana usługa. Dlaczego? Jest wiele metod przedłużania włosów tak, aby nie obciążać pasemek. Zwiększa to naszą pewność siebie i samoocenę — z tego powodu nie powinnaś za długo odwlekać się z decyzją czy warto wykonać przedłużanie i zagęszczanie włosów Bielsko-Biała.
Z pewnością po krótkim czasie będziesz żałować.. że tak późno się zdecydowałaś na przedłużanie i zagęszczanie włosów bo nowe włosy wyglądają bardzo naturalnie! 🙂
Mam w ofercie usługi z dojazdem – nie musisz nawet opuszczać swojego domu, a w kilka chwil będziesz mieć swoje wymarzone, długie włosy..

4.5/5 - (132 głosów)
Scroll to Top